Martin Hronek alias Hrnec je něco jako můj bratr. Poznali jsme se na pískovišti v prvním roce našeho života. Naše mámy se spřátelily a díky tomu jsme spolu jezdili na dovolené i výlety. Téměř bok po boku jsme tedy vyrůstali. Jako bratr a sestra. Teď v dospělém věku si navzájem pomáháme k víře ve vyšší moc a porozumění současného světa. Společně jsme přišli na to, že přání fungují… Jen si stačí přát, dělat to, kam nás to táhne a být trpělivý.

Jednou za mnou přišel s prosbou, jestli nepomůžu jemu a jeho kapele natočit videoklip. Měl jasnou vizi o tom, co v klipu má být. Téma písničky je o uvolnění se do přítomnosti. Vyzává posluchače, aby se nebáli dělat to, co cítí, protože když to udělají, tak i přes evidentní riziko budou v bezpečí, protože je vesmír ochrání. Tak to alespoň vnímám já.

  Martinové texty naprosto miluji a souzním s nimi plus natočit videoklip bylo odjakživa také mé přání. Takže jsem řekla ANO!

Na klipu se mnou spolupracovala nejen kapela Ajdontker, ale také úžasní kluci z Cousin Productions, kteří nám pomohli celou naši vizi zhmotnit s úsměvem na tváři.

Martin mě dokonce i poprosil, abych v klipu sama hrála. Což pro mne byla výzva. A tak jsem ji přijala.

Co jsem pro Ajdontker tedy udělala a vytvořila?

♥ Pracovala jsem s Martinem na scénáři
♥ Domluvila jsem herce a komparz
♥ Zařídila jsem prostory k natáčení včetně autobusu
♥ Koordinovala jsem celé natáčení
♥ Byla jsem při ruce natáčecímu týmu

Velký dík za pomoc při natáčení patří tanečnici Nikol Lipové, která vymyslela skvělou taneční choreografii a jejímu tanečnímu týmu. Dále chci poděkovat svému bývalému muži Petru Špokovi, který se ujal hlavní role s noblesou a byl snad nejlepším nehercem – hercem, kterého jsem kdy v životě viděla. Ajdontker za to, že to se mnou a Cousins Production zvádli, a také Romaně Hrdličkové za mou psychickou podporu v průběhu celého procesu. A taky za její krásný taneční výkon u tyče v autobusu :D. Také nesmím zapomenout na Kateřinu Škrlovou, která se stala mou osobní maskérkou. Díky prostě všem… Komparzistům, kameramanům, střihačům, Michalovi Birkášovi z 3ČSAD za sprostředkování autobusu, kapele za skvélý song a všem lidem, kteří s námi byli a drželi nám palce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Prosím, vyplňte toto pole.
Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Chcete-li pokračovat, musíte souhlasit s podmínkami

Menu